Finansinė parama

Pirmo kurso studentams

Studentai, kurie 2022 m. pasirinko studijas energijos inžinerijos ir elektros inžinerijos srityse, kviečiami susipažinti su stipendijomis, kurios buvo skirtos universitetams ir kolegijoms Lietuvoje. Beveik 250 tūkst. eurų parama skiriama aukštosioms mokykloms, ugdančioms būsimus energetikus. Ateityje numatyta parama bus skiriama ne tik studentų stipendijoms, bet ir energetikos krypties studijų kokybės gerinimui.

 

Daugiau informacijos

Antro ir aukštesnių kursų studentams

Energetikos sektoriaus įmonės ketina teikti tikslinę paramą aukštosioms mokykloms. Antro ir aukštesniųjų kursų studentai, pasirinkę energijos inžinerijos ir elektros inžinerijos studijų kryptis, gali tikėtis stipendijų jau 2023 metais. Dėl platesnės informacijos sekite programos naujienas.

Studijuojantiems užsienio universitetuose

Nuo 2024 metų planuojama teikti tikslinę paramą geriausiems užsienio universitetams, kuri bus skiriama energetikos studijų programų studentų stipendijoms. Platesnė informacija bus pateikta programos naujienose.

Finansinė parama integruotoms edukacinėms programoms

Siekdami populiarinti ir stiprinti energijos inžinerijos ir elektros inžinerijos studijas Lietuvoje, ketiname kviesti švietimo įstaigas bendradarbiauti kuriant naujas studijų programas, inicijuojant pokyčius esamose ar kitaip ieškant būdų pritraukti, motyvuoti ir drauge kurti pokyčius energetikoje. Sekite programos naujienas, norėdami sužinoti apie finansinės paramos galimybes.

Powered by

Programos partneriai

Programos partneriai

Programos draugai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.