Vaizdo įrašai

Atrask save energetikoje!

Energetika tiki rytojumi. Tiki tuo, jog turime veikti išvien su gamta. Nuolat mokytis, pažinti, kurti. Būti drąsiems įveikti iššūkius, tikėti ateitimi ir pagauti permainų vėją! Kviečiame tave drauge veikti dėl ateities – atrask save energetikoje.

Renata Augustaitienė: #EnergySmartSTART programos galimybės | Lrytas laida „Renkuosi studijuoti“

Ateities energetiko specialybė tampa vis patrauklesne ir sumanesne. Būsimieji energetikai įgyja ne tik techninių, bet ir ekonomikos bei programavimo žinių, kurios leis derinti ir elektros inžineriją, ir ekonomiką, ir IT žinias. Be to, energetikos specialistams teks įgyti kompetencijų pritraukti investicijų ir vystyti verslą energetikos sektoriuje. Apie ilgalaikę programą #EnergySmartSTART ir kaip energetikos įmonės renkasi specialistus bei kokių stokoja dalinasi Renata Augustaitienė, „Ignitis grupės“ Žmonių ir kultūros vadovė. Atraskite save energetikoje!

Živilė Skibarkienė: #EnergySmartSTART programos galimybės | Lrytas laida „Renkuosi studijuoti“

Vis dažniau girdime apie naujojo – „žaliojo“ pasaulio kūrimą ir matome jog tos pačios tendencijos, kurios buvo prieš 20 metų IT srityje, šiandien kartojasi energetikoje. Ir Lietuvai jau šiandien reikia šviesiausių protų, kurie galės kurti ir aptarnauti vystomą žaliąją gamybą, vėjo, saulės parkus bei kogeneracines elektrines. IGNITIS GRUPĖS biure apie rytdienos energetikos kūrimą bei ilgalaikę programą #EnergySmartSTART kalbamės su dr. Živilė Skibarkienė, „Ignitis grupės“ valdybos nare ir Grupės organizacinio vystymo vadove.

#EnergySmartSTART: Energetikos specialybė Lietuvoje: kokį potencialą ši sritis turi ateityje?

Energetika šiomis dienomis linksniuojama itin dažnai, dažniausiai kalbant apie kainas ir geopolitinę padėtį. O ar perspektyvu išmanyti šią sritį ir kokios mokymosi bei darbo galimybės energetikos sektoriuje? To klausėme „Ignitis grupės“ valdybos narės Živilės Skibarkienės ir „Vilnius Tech“ atstovės, Elektros inžinerijos katedros vedėjos prof. dr. Sonatos Tolvaišienės. Reportaže pristatoma ir ilgalaikė programa #EnergySmartSTART, skirta moksleiviams, studentams ir visiems aktyviai galvojantiems apie profesinį kelią, norintiems iš arčiau susipažinti su energetika Lietuvoje.

Powered by

Programos partneriai

Programos partneriai

Programos draugai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.