s
Vilniaus termofikacinė elektrinė Nr.2

Ekskursijoje dalyvaujantys asmenys privalo laikytis visų saugumo reikalavimų, neatsilikti nuo grupės, neliesti įrenginių. Visos ekskursijos metu dalyviai privalo dėvėti organizatorių išduotus šalmus ir signalines liemenes. Dalis ekskursijos vyksta lauke, dalis – patalpose, todėl atsižvelkite į oro sąlygas ir pasirūpinkite tinkama apranga.

Dalyvauti kviečiami tik 9-12 klasės mokiniai su mokytojais. Vienu metu gali dalyvauti tik viena klasė. Minimalus dalyvių skaičius – 10, maksimalus – 30.

Kilus klausimams dėl šios ekskursijos, kviečiame kreiptis  [email protected]

Ekskursijos trukmė apie 1-1,5 val.

  *Privalomas laukas

  Šioje svetainėje yra įdiegta apsaugos paslauga "reCAPTCHA" ir pagal tai taikomos Google privatumo politikos ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Powered by

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.