<strong>Susitikimas su ateities energetikos kūrėjais</strong>

Jau šiandien energetikos tendencijas formuoja jūroje bei sausumoje statomi vėjo jėgainių parkai, vystomos vandenilio technologijos bei daugelis kitų naujovių. Tiek šiandien, tiek žvelgiant į ateitį, energetikos rinkai reikės daugybės specialistų, kurie projektuoja, diegia, programuoja, vysto ir įgyvendina žaliosios gamybos projektus.

Lapkričio 11 d. vyko pirmasis susitikimas su būsimais energetikais, kurie gavo „Ignitis grupės“ stipendijas. Sulaukėme svečių iš Kauno kolegijos, Kauno technikos kolegijos, Kauno technologijos universiteto, Panevėžio kolegijos, Šiaulių valstybinės kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto.

Susitikimo metu buvo pristatyta #EnergySmartSTART programa, sektoriaus inovacijos, pabendrauta ir su studentais, ir su dėstytojais. Taip pat aptarėme vykstančios transformacijos iššūkius ir drauge su partneriais iš „Energetikos ir technikos muziejaus“ bei elektros inžinerijos ir energijos inžinerijos studijų krypčių pirmakursiais gaminome mini saulės jėgainę, bateriją bei pirmąją lemputę – taip praktiškai prisiliesdami prie sumanaus pasaulio kūrimo.

Dalinamės renginio akimirkomis ir kviečiame atrasti save energetikoje su #EnergySmartSTART programa!

Powered by

Programos partneriai

Programos partneriai

Programos draugai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.