s
Registracija į ekskursiją

Ekskursijų trukmė – apie 1,5 val., ekskursijos vedamos lietuvių kalba.

Siekiame, kad jūsų apsilankymas būtų ne tik naudingas, bet ir saugus bei sklandus, todėl prašome atkreipti dėmesį į taisykles. Ekskursijų dalyvių ir elektrinių darbuotojų saugumas yra svarbiausias – objektai yra veikiantys pramoniniai / gamybiniai, todėl privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų. Atsiprašome, tačiau ekskursijos nėra pritaikytos individualius judėjimo poreikius turintiems asmenims. Taip pat ekskursijų nerekomenduojame turintiems aukščio baimę.

Ekskursijos gali būti atšaukiamos dėl netinkamų oro sąlygų arba darbų elektrinėse.

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu: [email protected]

  Susipažinti su objektais, kuriuose vykdomos ekskursijos, galite čia

  Ekskursija trunka ~ 1,5 val.

  Šią anketą užpildęs ir savo duomenis pateikęs asmuo bus laikomas grupę lydinčiu asmeniu, kuris atsakingas už grupės narių elgesį ir saugumo taisyklių laikymąsi.

  Prireikus šiuo numeriu su jumis susisieksime dėl galinčių iškilti klausimų.

  Įrašykite pilnus vardus, pavardes.
  Jei tarp atvykstančiųjų yra nepilnamečių, prašome įrašyti tikslų jų amžių. Visi ekskursijos dalyviai turi būti vyresni nei 14 m.

  Dalyvių asmens dokumentai bus tikrinami prie apsaugos posto.
  KHE ir KHAE laikytojų grupėje turi būti ne mažiau negu 10 ir ne daugiau kaip 25 asmenų. VKJ ir KKJ – ne mažiau negu 10 ir ne daugiau kaip 15 asmenų.

  Transporto priemonės duomenys būtini, kad ekskursija būtų registruojama. Į elektrinę nebus įleista jokia neužregistruota transporto priemonė.

  Jei atvyksite ne viena transporto priemone, įrašykite visų vairuotojų vardus ir pavardes.

  Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais.

  Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama čia

  Šioje svetainėje yra įdiegta apsaugos paslauga "reCAPTCHA" ir pagal tai taikomos Google privatumo politikos ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Powered by

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.