Registracija į ekskursiją

Ekskursijų trukmė – apie 1,5 val., ekskursijos vedamos lietuvių kalba.

Siekiame, kad jūsų apsilankymas būtų ne tik naudingas, bet ir saugus bei sklandus, todėl prašome atkreipti dėmesį į taisykles. Ekskursijų dalyvių ir elektrinių darbuotojų saugumas yra svarbiausias – objektai yra veikiantys pramoniniai / gamybiniai, todėl privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų. Atsiprašome, tačiau ekskursijos nėra pritaikytos individualius judėjimo poreikius turintiems asmenims. Taip pat ekskursijų nerekomenduojame turintiems aukščio baimę.

Ekskursijos gali būti atšaukiamos dėl netinkamų oro sąlygų arba darbų elektrinėse.

Jei registracijos formoje negalima pasirinkti elektrinės ar jokių laikų, vadinasi, visi laikai rezervuoti arba ekskursijos tuo metu nėra organizuojamos. Visos galimos datos ir laikai atsiranda formoje.

  Susipažinti su objektais, kuriuose vykdomos ekskursijos, galite čia

  Ekskursija trunka ~ 1,5 val.

  Šią anketą užpildęs ir savo duomenis pateikęs asmuo bus laikomas grupę lydinčiu asmeniu, kuris atsakingas už grupės narių elgesį ir saugumo taisyklių laikymąsi.

  Prireikus šiuo numeriu su jumis susisieksime dėl galinčių iškilti klausimų.

  Įrašykite pilnus vardus, pavardes.
  Jei tarp atvykstančiųjų yra nepilnamečių, prašome įrašyti tikslų jų amžių. Visi ekskursijos dalyviai turi būti vyresni nei 14 m.

  Dalyvių asmens dokumentai bus tikrinami prie apsaugos posto.
  KHE ir KHAE laikytojų grupėje turi būti ne mažiau negu 10 ir ne daugiau kaip 25 asmenų. VKJ ir KKJ – ne mažiau negu 10 ir ne daugiau kaip 15 asmenų.

  Transporto priemonės duomenys būtini, kad ekskursija būtų registruojama. Į elektrinę nebus įleista jokia neužregistruota transporto priemonė.

  Jei atvyksite ne viena transporto priemone, įrašykite visų vairuotojų vardus ir pavardes.

  Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais.

  Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama čia

  Šioje svetainėje yra įdiegta apsaugos paslauga "reCAPTCHA" ir pagal tai taikomos Google privatumo politikos ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Powered by

  Programos partneriai

  Programos partneriai

  Programos draugai