s
Prie programos #EnergySmartSTART prisijungė Vilniaus šilumos tinklai: drauge kvies kurti energetiškai sumanų pasaulį

Įvairias energetikų iniciatyvas vienijanti programa #EnergySmartSTART turi dar vieną naują partnerį. Prie programos prisijungė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT).  

VŠT yra didžiausias Lietuvos šilumos ir karšto vandens tiekėjas, aptarnaujantis daugiau kaip 225 000 sostinės namų klientų. Šiai įmonei prisijungus prie #EnergySmartSTART, programos siūlomų ekskursijų sąrašas pasipildė dar vienu objektu – Vilniaus termofikacine elektrine Nr. 2, padidėjo lektorių, vykstančių į mokyklas, sąrašas. Taip pat jau planuojamos ir naujos iniciatyvos, kuriomis bus siekiama sudominti ir įtraukti žmones į energetikos kūrimą. 

„Ilgalaikė programa #EnergySmartSTART inicijuota užbėgti už akių galimiems energetikos sektoriaus iššūkiams, tokiems kaip energetikos darbuotojų pakeičiamumas dėl pensinio amžiaus, kvalifikuotų energetikos sektoriaus darbuotojų trūkumas, ambicinga atsinaujinančios energetikos strategija. Džiugu, kad prie programos prisijungė įmonė, kurios misija yra švari ir efektyvi energetika, o vertybės – drąsa veikti ir rūpestis pasauliu. Tikime, kad drauge nuveiksime daug, kad populiarėtų energetikos sektoriui strategiškai svarbių studijų krypčių pasirinkimas“, – teigia programos #EnergySmartSTART vadovė Giedrė Žlibinienė. 

„Profesionalų trūkumas energetikos rinkoje išlieka rimtu iššūkiu. Ateities energetikai kurti mums reikalingi jauni talentai, tad prisijungę prie #EnergySmartSTART programos ir suvieniję jėgas su kitomis energetikos sektoriaus įmonėmis, spręsime šį galvosūkį drauge“, – sako VŠT žmonių ir kultūros komandos vadovė Dalia Vitkuvienė. 

#EnergySmartSTART programa yra skirta moksleiviams, studentams, mokytojams ir visiems, kam įdomi energetikos tema. Prie programos prisijungusios energetikos įmonės įgyvendina įvairias edukacines ir socialines iniciatyvas, organizuoja moksleiviams ekskursijas į energetikos įmones, susitikimus su šios srities specialistais, steigia specialias stipendijas studentams, supažindina su karjeros energetikos sektoriuje galimybėmis. 

Daugiau apie programą galite sužinoti čia: #EnergySmartSTART | programa 

Powered by

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.