s
„Ignitis grupė“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazija 

Integruota atsinaujinančios energijos bendrovė „Ignitis grupė“ ir Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį edukacijos srityje. 

Bendradarbiavimo sutartį pasirašė „Ignitis grupės“ vadovas Darius Maikštėnas ir Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas. 

Sutartyje abi pusės įsipareigojo skatinti bendradarbiavimą, susijusį su mokymo(si) medžiagos, žinių dalijimusi bei energetikos sektoriui itin reikalingų profesijų žinomumo didinimu. Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazija tapo dar viena programos #EnergySmartSTART drauge. 

„Energetikos ateitis – jaunų talentų rankose. Be jų noro kurti, ateities energetika yra neįsivaizduojama. #EnergySmartSTART programa skleidžia žinią apie energetikos sektoriaus transformaciją, supažindina su ateities profesijomis energetikoje. Su būsimais kolegomis bendravimą pradedame jau mokykloje, norime būti šalia, patarti renkantis ir ieškant savęs karjeros kelyje“, – sako „Ignitis grupės“ vadovas Darius Maikštėnas. 

„Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijos ir „Ignitis grupės“ bendradarbiavimas yra svarbus žingsnis ugdant ateities inžinierius ir energetikos specialistus. Gimnazijos mokiniams sudaroma galimybė iš arti susipažinti su realiais energetikos iššūkiais, įgyti praktinių įgūdžių, susipažinti su savo srities profesionalais. Tikiu, kad mokiniams tai leis tinkamai pasirinkti tolesnį savo karjeros kelią. Bendradarbiavimas  skatina kūrybiškumą ir suteikia platformą mokiniams realizuoti savo idėjas bei sulaukti  profesionalų pagalbos", – pabrėžia Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas. 

Įvairias energetikų iniciatyvas vienijanti ilgalaikė programa #EnergySmartSTART inicijuota siekiant užbėgti už akių galimiems energetikos sektoriaus iššūkiams, tokiems kaip energetikos darbuotojų pakeičiamumas dėl pensinio amžiaus, kvalifikuotų energetikos sektoriaus darbuotojų trūkumas, ambicinga atsinaujinančios energetikos strategija. Programa siekia sudominti ir įtraukti žmones į energetikos kūrimą, paskatinti būti energetiškai sumaniais, populiarinti energetikos sektoriui strategiškai svarbių studijų krypčių pasirinkimą. 

Powered by

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.