s
#EnergySmartSTART rengia nemokamą seminarą švietimo įstaigų atstovams: padės geriau pažinti energetikos sektorių ir skatins prisidėti prie svarbių pokyčių

Įvairias energetikų iniciatyvas vienijanti programa #EnergySmartSTART Lietuvos švietimo įstaigų atstovus kviečia dalyvauti nemokamame seminare, kuris padės geriau susipažinti su energetikos sektoriaus svarba, tendencijomis bei pedagogų vaidmeniu įkvepiant moksleivius ir skatinant jų susidomėjimą šia visai visuomenei itin reikšminga sritimi. Nemokamas seminaras vyks nuotoliniu būdu lapkričio 14 d., nuo 13 val.

Seminaras skirtas įvairių dalykų mokytojams, švietimo specialistams ir visiems ateities kartas ugdančių švietimo įstaigų atstovams. Seminaro metu pranešimus skaitys bendrovės „Ignitis“ verslo klientų ir plėtros tarnybos vadovas Haroldas Nausėda bei lektorė, verslo konsultantė ir psichologė Laura Rimkutė.

„Energetikos sektorius yra svarbių transformacijų centre. Nuo sėkmingo perėjimo prie žaliosios energetikos priklauso pasaulio ateitis, o dabartinių moksleivių laukia išties svarbūs darbai. Moderniame energetikos sektoriuje yra perspektyvių, aukštą pridėtinę vertę kuriančių darbo vietų. Visgi jaunimo požiūris į energetikos sektorių dažnai yra grįstas pasenusiais stereotipais, inžinerinės ar kitos energetikos sektoriui aktualios studijos vis dar nesulaukia pakankamo stojančių skaičiaus. Šią situaciją reikia keisti, o tai darant ir mokytojams tenka svarbus vaidmuo“, – sako #EnergySmartSTART edukacinių programų vadovė Vaiva Rutkauskaitė.

Anot V. Rutkauskaitės, organizuojamu seminaru siekiama ne tik paskatinti mokytojus gilinti žinias apie energetikos sektorių ir jas panaudoti moksleivių ugdymui, bet ir dar sykį priminti apie šviečiamojo ir pedagoginio darbo prasmę bei svarbą.

Seminare švietimo įstaigų atstovai galės daugiau sužinoti apie šiuolaikinę energetiką Lietuvoje ir pasaulyje, jos pokyčius ir laukiančius iššūkius. Šioms temoms bus skirtas H. Nausėdos pranešimas. Antrasis seminaro pranešimas, kurį skaitys L. Rimkutė, bus dedikuotas darbo su jaunais žmonėmis prasmės temai. Bus kalbama apie tai, kokią įtaką mokytojai turi jaunų žmonių pasirinkimams ir platesniems pokyčiams visuomenėje.

Norintys dalyvauti nemokamame nuotoliniame seminare turi užsiregistruoti šioje nuorodoje: Registracija į seminarą

#EnergySmartSTART programa yra skirta moksleiviams, studentams, mokytojams ir visiems, kam įdomi energetikos tema. Prie programos prisijungusios energetikos įmonės įgyvendina įvairias edukacines ir socialines iniciatyvas, organizuoja moksleiviams ekskursijas į energetikos įmones, susitikimus su šios srities specialistais, steigia specialias stipendijas studentams, supažindina su karjeros energetikos sektoriuje galimybėmis.

Powered by

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.